עבודות יד

דריה פיטרסון

שולחן התפירה שלי, והעוזרת הקטנה שלי.

תפירת בובות מחומרים טבעיים, בובות וולדורף (בובות אנטרופוסופיות), בובות בד, מגוון בעלי חיים מבד כמו ינשופים, חתולים, פילים ועוד
בובות מיוחדות לתינוקות ולפעוטות, בהתאם לגיל ולשלב ההתפתחותי.

טווח המחירים, בהתאם למורכבות הבובה וזמן העבודה:
החל מ-40 שח לחיה קטנה כמו קיפוד או חילזון.
ינשופים קטנים 50 שח, ינשוף כרית 70 שח
חתולי צמר 75 שח
בובות לתינוקות החל מ-55 שח.
בובות וולדורף גדולות לפעוטות : 180-220 שח.
בובות וולדורף גדולות עם שמלה ונעליים שאפשר להוריד ולהלביש ושיער שאפשר לעצב – 480 שח' לבובה בגודל 31 סמ' (12 אינצ'), ו-580 שח' לבובה 46 סמ (18 אינצ').

קצת עלי ועל הבובות:

מאז שהייתי ילדה אהבתי לעסוק בעבודות יד, ומגיל צעיר סרגתי בגדים לבובות שלי (חלקם בשימוש עד היום..) כשהייתי נערה, אימי לימדה אותי להשתמש במכונת התפירה, להוציא גזרות מ"בורדה" ולתפור לעצמי בגדים. כשבגרתי קצת שכחתי כמה אני אוהבת לתפור, לסרוג ולרקום.

כשנולדה לי אחיינית ראשונה, ואחר כך אחיינים נוספים, וגם ילדות משלי, חזר לי החשק ליצור. התחלתי בסריגת סוודרים ועברתי להכנת צעצועים ומתנות לימי הולדת. גם היום מתנות לימי הולדת לאחיינים ולחברים הן מקור ההשראה העיקרי שלי. כשלנגד עיני יש ילד מסוים, רעיון למתנה מתאימה פשוט מופיע בדמיוני. ועכשיו שיש לי שלוש בנות, 11 אחיינים ואחייניות ועוד המון חברים, לא חסרה לי מוזה..

אני משתדלת להשתמש רק בבדים טבעיים כמו כותנה, פשתן וצמר, ורוב הבובות ממולאות בצמר כבשים טבעי.

אני אוהבת לתת לדמיון שלי לעבוד ואז להפוך את הרעיונות החדשים למציאות, לכן כל שבוע אני עובדת על משהו אחר ותמיד יש בחנות איזה פריט חדש ושונה.

ניתן לרכוש בובות שתפרתי בבית 77 או בחנות אמירימא.

 

דריה: 054-4966246

מה תמצאו בגלריה

מלאי הבובות המוכנות משתנה תדיר. לקבלת פירוט של הבובות המוכנות אפשר לשלוח מייל ולקבל תמונות עדכניות.